Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Finał sezonu pianistycznego.

17 czerwca @ 17:00

Uroczysty koncert w wykonaniu uczniów zajęć gry na pianinie, podsumowanie miesięcy pracy, ćwiczeń i pasji do muzyki!
Miejsce: scena widowiskowa w Domu Kultury „Wygoda”, ul. Koniecpolska 14
Opieka artystyczna: Marcin Wolak
Wstęp wolny.

Szczegóły

  • Data: 17 czerwca
  • Czas:
    17:00

Organizator

  • D.K. Wygoda
  • Telefon (22) 812-06-33

Miejsce