Finał sezonu pianistycznego.
17 czerwca @ 17:00
Uroczysty koncert w wykonaniu uczniów zajęć gry na pianinie, podsumowanie miesięcy pracy, ćwiczeń i pasji do muzyki!
Miejsce: scena widowiskowa w Domu Kultury „Wygoda”, ul. Koniecpolska 14
Opieka artystyczna: Marcin Wolak
Wstęp wolny.