Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

“Wiosna jest Kobietą” – wiosenna i kobieca wystawa malarska autorstwa Artystek z koła malarskiego działającego przy Rembertowskiej Akademii Seniora.

6 marca 2023 - 14 kwietnia 2023

“Pracownia malarska przy Rembertowskiej Akademii Seniora istnieje i aktywnie działa od chwili powołania RASu, tj. blisko 15 lat. Malarki, prawie w niezmienionym składzie, realizują swoje zainteresowania i pasje, odzwierciedlając je na płótnach. W zależności od upodobań i gustu, malują różne tematy różnymi technikami. W ostatnich latach skupiły się głównie na malarstwie olejnym, chociaż nie obce jest im malowanie akrylami.

W miarę upływu lat wzrastała w malarkach wrażliwość na otaczające piękno, kolory. A śledzenie kierunków w malarstwie, również współczesnym, wpływa na sposób wyrażania emocji. Tematyka prac jest również różnorodna: pejzaże, portrety, martwe natury, scenki rodzajowe itp.

Malarki aktywnie uczestniczą w akcjach WOŚP, a ich prace osiągają wysokie ceny.

Aktywna działalność artystyczna w grupie pozwala przetrwać różne trudne sytuacje, a upływające lata nie mają istotnego wpływu na aktywność. Obecna wystawa „Wiosna jest Kobietą” może naocznie przekonać oglądających o różnorodności podejścia do tematu i wyrażenia myśli twórczej.

Mamy nadzieję, że obrazy przypadną Państwu do gustu i wywrą miłe wrażenie.”

Artystki z pracowni malarskiej działającej przy Rembertowskiej Akademii Seniora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

Start:
6 marca 2023
Koniec:
14 kwietnia 2023

Miejsce

Dom Kultury “Wygoda”
ul. Koniecpolska 14
Warszawa, 04-267 Polska
+ Google Map
Telefon:
22/812 06 33
Strona internetowa:
www.dkwygoda.wawpl