„Zrób to EKO!” – warsztaty recyklingowe. Spotkanie III.
19 czerwca @ 17:30 - 19:30
Spotkanie III – Warsztaty “Stara koszulka – nowa włóczka”.
Wytwarzanie papieru jest procesem pochłaniającym olbrzymie ilości wody, a niestety bardzo łatwo go zmiąć w kulkę i wyrzucić,
szczególnie na zajęciach plastycznych prowadzonych dla dzieci.
Na warsztatach nauczymy się wytwarzać tzw. “Papierową wiklinę” z gazet i papierów pozostałych po innych zajęciach kreatywnych.
Pokażemy jak dalej można z niej zrobić coś ciekawego np. ozdoby i prezenty.
Partner projektu: Zespół Szkół nr 74 w Warszawie
Warsztaty realizowane w ramach kampanii „Myślę – nie marnuję” finansowane ze środków m.st. Warszawy.
Prowadzenie: Martyna Krajewska
Obowiązują zapisy: 22/812 06 33
Udział bezpłatny.
