Sekcja gry na perkusji

Sekcja gry na perkusji

Zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz program jest dostosowany do indywidualnych możliwości i umiejętności uczestników. Repertuar obejmuje wszystkie gatunki i style muzyczne od muzyki klasycznej, poprzez szeroko rozumianą muzykę rozrywkową (rock, pop) aż po jazz. Oferujemy pełne dostosowanie się do potrzeb ucznia, znakomitą atmosferę zajęć i dużą dawkę profesjonalizmu i pozytywnej energii ze strony kadry instruktorskiej!

Zapisy: 22/812 06 33
Koszt: 180 zł / 4 zajęcia (po 30 minut) / jednorazowe 45 zł
200 zł / 4 zajęcia (po 40 minut) / jednorazowe 50 zł

Instruktorzy:

Kamil Siciak
Kamil związany jest z DK "Wygoda" od 2015 roku. Jest perkusistą i muzykiem sesyjnym. Ukończył Warszawski Uniwersytet Muzyczny im Fryderyk Chopina, klasa perkusjii. Pochodzi z Rzeszowa. Jako etatowy bębniarz daje popis swoich możliwości w zespołach: Rzeszów Klezmer Band (od 2005 r) oraz w zespole Klezmafour (od 2015 .)
Na jego artystyczny życiorys składają się liczne występy z orkiestrami symfonicznymi, udział w prestiżowych festiwalach oraz projektach artystycznych związanych
z muzyką współczesną, rozrywkową i etniczną.
Prywatnie gorący entuzjasta motocykli, brudnych brzmień i bębnów vintage.

Patryk Kryński
Czynnie pracujący muzyk sesyjny, producent muzyczny, instruktor perkusyjny. Na co dzień występuje z wieloma artystami w studiu, telewizji jak i na scenie podczas tras koncertowych .

Swoją perkusyjną ścieżkę rozpoczął w wieku 10 lat w Jeleniogórskiej szkole muzycznej pierwszego stopnia Podczas nauki w szkole brał udział w ogólnopolskich konkursach perkusyjnych m.in. I miejsce w Głogowie Małopolskim oraz III miejsce w międzynarodowym konkursie perkusyjnym w Legnicy. Współpraca od najmłodszych lat z zespołami muzycznymi w różnych stylistykach muzycznych od rockowych składów przez R&B, soul, hip-hop po blues.

Instruktor perkusyjny z pasja do pracy i wieloletnim doświadczeniem z uczniami w rożnym wieku jaki stopniu zaawansowania.

Nieustannie rozwija swoje umiejętności oraz doświadczenie na różnorodnych warsztatach i konsultacjach muzycznych.

Tworzy zespół November Project Soulove Błysk.

Współpracuje/ współpracował z takimi artystami jak m.in. Cleo, Jamal, Mariusz Totoszko, SunnyLand, Łobuzy.