Zajęcia akrobatyczne

Zajęcia akrobatyczne

Każde zajęcia zaczynamy od rozgrzewki – czyli gier i zabaw ruchowych. Po nich ćwiczenia stricte rozgrzewkowe mające przygotować, rozgrzać ciało do zajęć.

Następnie wykonujemy ćwiczenia wprowadzające do elementów, których się uczymy - np. stanie na głowie lub na rękach, przewrotów w przód/tył i innych akrobatycznych ewolucji.

Koniec zajęć przeznaczony jest na ćwiczenia ogólnowzmacniające.

Zajęcia akrobatyczne to gwarancja świetnej zabawy, współpracy w grupie, rozwoju motorycznego, uelastycznienia całego ciała oraz świadomości ruchu.

Program zajęć jest w bezpiecznym sposób dostosowany zarówno do możliwości jak i potrzeb fizyczno – motorycznych dzieci i młodzieży.

 

 

Instruktorzy:

PIOTR „SYPI” SYPNIEWSKI
„Szkoła Tańca”

Staż zawodnika akrobatyki – 16 lat
Staż taneczny – 29 lat
Staż trenerski – 30 lat
Staż sędziowski – 20 lat.

Od 30 lat pracuję jako instruktor tańca i akrobatyki. Moją specjalizacją taneczną jest Hip – Hop. Od wielu lat sędziuję imprezy taneczne rangi mistrzowskiej (do 2017 r.), a także mniejsze turnieje, festiwale, przeglądy taneczne oraz imprezy undergroundowe.

Oprócz pracy stricte trenerskiej, jestem autorem artykułów opisujących historię i rozwój tańca Hip - Hop w Polsce (Flava Dance Magazine).

Jako trener akrobatyki, współpracowałem ze szkołami tańca Grawitacja, Shock Dance, Viva Cuba oraz zawodnikami fitness – m.in. Katarzyną Dziurską.

Obecnie jestem związany ze szkołą tańca Hand to Hand, gdzie pracuję z grupami turniejowymi .