Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne to szereg gier animacyjnych i form dramowych wpisujący się w zakres teatru animacji przedmiotu i pobudzania wyobraźni. W ramach warsztatów dzieci poznają podstawowe techniki animacji i zabawy teatralne, elementy emisji głosu i dykcji, przełamią nieśmiałość i rozwiną wyobraźnię! Zwieńczeniem rocznej pracy będzie prezentacja małej formy scenicznej - spektaklu.

Zajęcia odbywają się w środy z podziałem na grupy:
17.00 - 17.45 (uczniowie klas I - IV )
18.00 - 19.00 (uczniowie klas V-VIII)
19.00 - 19.50 (uczniowie LO)
Zapisy: 22/ 812 06 33
Koszt: 120 zł za 4 zajęcia / jednorazowe 30 zł

Instruktorzy:

Bartosz Pietrzyk
Bartosz Pietrzyk: aktor i wykładowca Akademii Teatralno-Wokalnej w Lublinie. Współpracujący z Teatrem Starym w Lublinie. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie filia we Wrocławiu na kierunku Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży. Doktorant na kierunku Nauki o Mediach.

Pedagog teatralny pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Laureat przeglądów i festiwali teatralnych dla dzieci takich jak: Mazowiecki Festiwal Teatrów Amatorskich, Szydłowieckie Zamkowe Spotkania Teatralne, Festiwal Teatrów Szkolnych im. W. Siemiona, Festiwal Lalki i Słowa czy Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej.