Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne to szereg gier animacyjnych i form dramowych wpisujący się w zakres teatru animacji przedmiotu i pobudzania wyobraźni. W ramach warsztatów dzieci poznają podstawowe techniki animacji i zabawy teatralne, elementy emisji głosu i dykcji, przełamią nieśmiałość i rozwiną wyobraźnię! Zwieńczeniem rocznej pracy będzie prezentacja małej formy scenicznej - spektaklu.
 

Instruktorzy:

Bartosz Pietrzyk
Bartosz Pietrzyk: aktor i wykładowca Akademii Teatralno-Wokalnej w Lublinie. Współpracujący z Teatrem Starym w Lublinie. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie filia we Wrocławiu na kierunku Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży. Doktorant na kierunku Nauki o Mediach.

Pedagog teatralny pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Laureat przeglądów i festiwali teatralnych dla dzieci takich jak: Mazowiecki Festiwal Teatrów Amatorskich, Szydłowieckie Zamkowe Spotkania Teatralne, Festiwal Teatrów Szkolnych im. W. Siemiona, Festiwal Lalki i Słowa czy Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej.