Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze

Zajęcia indywidualne lub w duetach dla dzieci, młodzieży i dorosłych obejmują naukę gry na gitarze od podstaw. Zajęcia prowadzone przez czynnego muzyka i wielkiego pasjonata gry na gitarze. Różne techniki gry prezentowane są na repertuarze wybranym przez ucznia. Ponadto, duży nacisk kładziemy na kreatywność dlatego zachęcamy do nauki improwizacji. Lekcje gry na gitarze ubogacamy prezentacją wybitnych gitarzystów, rozmową na wszystkie tematy dotyczące wykonawstwa muzycznego. Organizujemy koncerty na których nasi uczniowe mogą zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością.

Zapisy: 22/812 06 33
Koszt: 180 zł / 4 zajęcia (po 30 minut) / jednorazowe 45 zł
200 zł / 4 zajęcia (po 40 minut) / jednorazowe 50 zł

Instruktorzy:

Daniel Zakościelny
Gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, wokalista, pedagog.
Z Domem Kultury "Wygoda" związany od 2009 roku. Uczy gry na gitarze akustycznej, elektrycznej oraz klasycznej.
Pasjonat gitarowego brzmienia. Jego praca jest równocześnie jego największym hobby którym z radością dzieli się ze swoimi uczniami.
Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Koncertuje w całej Polsce. Ma na swoim koncie występ podczas koncertu „Debiuty” 45 finału Polskiej Piosenki w Opolu, do którego zakwalifikował się wraz ze swoim ówczesnym zespołem Alkaline dzięki własnej kompozycji pt. „Poszukiwana”.
Współpracuje między innymi z wydawnictwami PWN, WSiP. We wrześniu 2016 roku ukazała się pierwsza płyta Daniela Zakościelnego pt. „Marzyciel EP”.
Prywatnie szczęśliwy mąż i spełniony tata trójki wspaniałych dzieci.