Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze

Zajęcia indywidualne lub w duetach dla dzieci, młodzieży i dorosłych obejmują naukę gry na gitarze od podstaw. Zajęcia prowadzone przez czynnego muzyka i wielkiego pasjonata gry na gitarze. Różne techniki gry prezentowane są na repertuarze wybranym przez ucznia. Ponadto, duży nacisk kładziemy na kreatywność dlatego zachęcamy do nauki improwizacji. Lekcje gry na gitarze ubogacamy prezentacją wybitnych gitarzystów, rozmową na wszystkie tematy dotyczące wykonawstwa muzycznego. Organizujemy koncerty na których nasi uczniowe mogą zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością.

Instruktorzy:

Daniel Zakościelny
Gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, wokalista, pedagog.
Z Domem Kultury "Wygoda" związany od 2009 roku. Uczy gry na gitarze akustycznej, elektrycznej oraz klasycznej.
Pasjonat gitarowego brzmienia. Jego praca jest równocześnie jego największym hobby którym z radością dzieli się ze swoimi uczniami.
Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Koncertuje w całej Polsce. Ma na swoim koncie występ podczas koncertu „Debiuty” 45 finału Polskiej Piosenki w Opolu, do którego zakwalifikował się wraz ze swoim ówczesnym zespołem Alkaline dzięki własnej kompozycji pt. „Poszukiwana”.
Współpracuje między innymi z wydawnictwami PWN, WSiP. We wrześniu 2016 roku ukazała się pierwsza płyta Daniela Zakościelnego pt. „Marzyciel EP”.
Prywatnie szczęśliwy mąż i spełniony tata trójki wspaniałych dzieci.

Paweł Klin
Gitarzysta jazzowy, bandżysta, organista, wokalista i kompozytor. Ukończył gitarę na wydziale jazzu na Prince Claus Conservatoire w Groningen (Holandia).
Studiował tam z jednymi z najlepszych Nowojorskich muzyków jazzowych.. W czasie studiów razem z zespołem został nagrodzony na Doodrecht Jazz Prijs w 2011 (Holandia) a także podczas Tarnów Azoty Jazz Contest w 2012.
Do ważniejszych występów scenicznych warto zaliczyć występ podczas Przystanku Jezus 2017 razem z zespołem Wild Magnolia z USA, a także występ na Silesian Jazz Festival w 2013 roku i Warszawkiej Jesieni razem z orkiestrą Simfonia Varsovia w 2010 roku.
Od 2015 roku mieszkał w Nowym Jorku, występował w tamtejszych klubach z zespołami jazzowymi i folkowymi a także pracował jako organista kościelny.
Nagrał w duecie z Emilianą Traversin płytę z muzyką chrześcijańską zatytułowaną Everlasting Love. Chwilę później, też w Nowym Jorku, ukazała się płyta zespołu jazzowego Stories Listen, którego jest członkiem.
W 2017 Nagrał drugi album z autorską muzyką chrześcijańską zatytułowany “Prayers”.
Od 2018 roku mieszka w Warszawie. Jest aktywnym muzykiem i nauczycielem. Związany ze sceną jazzową i folkową.
Pochodzi z małej miejscowości koło Wrocławia, swoją edukację muzyczną zaczynał od pianina, a w wieku 17 zaczął grać na gitarze w miejscowych zespołach.
Swoją profesjonalną karierę zaczynał jednak jako chórzysta m.in w chórze Filharmonii Wrocławskiej.