Studio wokalne i Joga głosu

Studio wokalne i Joga głosu

Zajęcia indywidualne śpiewu rozrywkowego to przede wszystkim kształtowanie techniki wokalną, praca nad oddechem, artykulacją, fonacją.
Zajęcia odbywają się indywidualnie co zapewnia każdemu uczniowi doskonałe warunki do skupienia, do bezpośredniego kontaktu z instruktorem oraz dowolny dobór repertuaru.
Nasi doświadczeni i czynni muzycznie instruktorzy dostosowują poziom i wymagania do możliwości i potrzeb swoich podopiecznych.

Zapisy: 22/812 06 33
Koszt: 300 zł za 4 zajęcia / jednorazowo 75 zł

„Joga głosu”
To praktyka zdrowego oddechu oraz przyjemnych, otwierających i relaksujących ćwiczeń melodycznych.
Radość i wolność śpiewu intuicyjnego pozwolą na uważny wgląd wewnątrz siebie, odnalezienie indywidualnego brzmienia, kreatywne wykorzystanie twórczych pokładów energii.
Zajęcia skierowane są do wszystkich osób, które chciałyby wzmocnić siebie za pomocą pracy z ciałem i głosem.
Mile widziane są także osoby, które nie śpiewały wcześniej.

W programie zajęć:
·budzenie głosu jako wewnętrznego instrumentu i świadomość głosu
·wzmacnianie dźwięczności głosu
·praktyka oddechowa
·techniki relaksacyjne w dźwięku
·ćwiczenia otwierające głos i ciało
·krąg śpiewu
·śpiewanie mantr i pierwotnych pieśni świata
·masaż dźwiękiem

Zajęcia dla osób od 16 r.ż
Do tych zajęć używane będą maty do jogi na których będzie można się położyć lub wykonywać określone ćwiczenia.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek, godz. 18:30 na sali widowiskowej.
Koszt zajęć: 60 zł / zajęcia (80 minut)

Instruktorzy:

Paulina Jadacka
Certyfikowany trener wokalny Modern Vocal Training II-go stopnia, metody o holistycznym podejściu do rozwoju głosu. Jest absolwentką Wydziału Wokalnego, Kierunku Piosenki, Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, przy ul. Bednarskiej 11. Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych. Współpracowała m.in. z chórem Sound’N’Grace, Studenckim Teatrem Hybrydy, grupami wokalnymi wykonującymi muzykę chrześcijańską zarówno w tradycyjnym jak i w bardziej współczesnym stylu. Współzałożycielka i lider wokalny grupy uwielbieniowej BlesSing, z którą zrealizowała album pt. „Uwielbiam tę miłość”, z autorskimi kompozycjami do tekstów Karola Wojtyły. Materiał pochodzący z płyty był prezentowany podczas koncertów jak również emitowany w stacjach radiowych i telewizyjnych. Stypendystka Funduszu Popierania Twórczości ZAIKS, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie i nie tylko.
Niedawno obroniła pracę doktorską z dziedziny mikrobiologii molekularnej. Zdobytą podczas studiów doktoranckich wiedzę oraz umiejętności wykorzystuje do badań nad genetycznymi uwarunkowaniami predyspozycji wokalnych oraz barierami utrudniającymi prawidłową emisję głosu. Jest zdania, że śpiewu można nauczyć prawie każdego i ma na to naukowe dowody ☺ Wielokrotnie wspierała z sukcesem tych, wydawałoby się z pozoru „mniej rokujących” wokalistów. Wyniki jej naukowych poszukiwań ukażą się niebawem w formie książkowej.
Nieustannie doskonali swój warsztat wokalny jak i pedagogiczny pod okiem światowej klasy nauczycieli uczestnicząc w konferencjach naukowych, warsztatach, kursach oraz prywatnych lekcjach.

Dominika Bałazińska-Jachim
Pedagog, wokalistka, chórzystka
Od najmłodszych lat związana z muzyką!
Jest laureatką wielu konkursów i festiwali piosenek.
Występowała w wielu programach telewizyjnych, z których część także wygrała (Bitwa na Głosy 3, Szansa na sukces).
Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą.
Prywatnie wielbicielka kuchni azjatyckiej i szydełkowania. Mama wspaniałej 3-latki.

Wiktoria Kwiatkowska
Wokalistka, flecistka, gitarzystka, autorka tekstów literackich i piosenek, magister sztuki (Absolwentka warszawskiej ASP), certyfikowana trenerka wokalna Modern Vocal Training oraz animatorka kultury, miłośniczka podróży, badaczka kultur i muzycznych tradycji ludowych z całego świata.
Artystka wszechstronna, realizująca się w różnorodnych projektach i stylistykach muzycznych.
Specjalizuje się w nurcie world music, który łączy w sobie inspiracje muzyką etniczną z różnych stron świata ze współczesnymi aranżacjami i brzmieniami.
Tworzy wysublimowane fuzje na skrzyżowaniu kultur, przekazując w nich ogromną inspirację rodzimym folklorem muzycznym.
W Domu Kultury "Wygoda" prowadzi zajęcia z Jogi Głosu.