Studio Wokalne

Studio wokalne

Zajęcia indywidualne śpiewu rozrywkowego to przede wszystkim kształtowanie techniki wokalną, praca nad oddechem, artykulacją, fonacją.
Zajęcia odbywają się indywidualnie co zapewnia każdemu uczniowi doskonałe warunki do skupienia, do bezpośredniego kontaktu z instruktorem oraz dowolny dobór repertuaru.
Nasi doświadczeni i czynni muzycznie instruktorzy dostosowują poziom i wymagania do możliwości i potrzeb swoich podopiecznych.

Instruktorzy:

Paulina Jadacka
Certyfikowany trener wokalny Modern Vocal Training II-go stopnia, metody o holistycznym podejściu do rozwoju głosu. Jest absolwentką Wydziału Wokalnego, Kierunku Piosenki, Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, przy ul. Bednarskiej 11. Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych. Współpracowała m.in. z chórem Sound’N’Grace, Studenckim Teatrem Hybrydy, grupami wokalnymi wykonującymi muzykę chrześcijańską zarówno w tradycyjnym jak i w bardziej współczesnym stylu. Współzałożycielka i lider wokalny grupy uwielbieniowej BlesSing, z którą zrealizowała album pt. „Uwielbiam tę miłość”, z autorskimi kompozycjami do tekstów Karola Wojtyły. Materiał pochodzący z płyty był prezentowany podczas koncertów jak również emitowany w stacjach radiowych i telewizyjnych. Stypendystka Funduszu Popierania Twórczości ZAIKS, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie i nie tylko.
Niedawno obroniła pracę doktorską z dziedziny mikrobiologii molekularnej. Zdobytą podczas studiów doktoranckich wiedzę oraz umiejętności wykorzystuje do badań nad genetycznymi uwarunkowaniami predyspozycji wokalnych oraz barierami utrudniającymi prawidłową emisję głosu. Jest zdania, że śpiewu można nauczyć prawie każdego i ma na to naukowe dowody ☺ Wielokrotnie wspierała z sukcesem tych, wydawałoby się z pozoru „mniej rokujących” wokalistów. Wyniki jej naukowych poszukiwań ukażą się niebawem w formie książkowej.
Nieustannie doskonali swój warsztat wokalny jak i pedagogiczny pod okiem światowej klasy nauczycieli uczestnicząc w konferencjach naukowych, warsztatach, kursach oraz prywatnych lekcjach.