Zumba

Zumba

Zumba to połączenie rytmów latino z elementami fitness. Zumba podbiła cały świat i nie mogło jej zabraknąć także na parkiecie Domu Kultury "Wygoda" . Można w niej doszukać sie elementów wielu stylów tanecznych jak salsa,bachata,merenque, hip-hop a także tańca brzucha 🙂 To dosłowne połączenie przyjemnego z pożytecznym!
Zumba ma w sobie równiez elementy treningu siłowego oraz kardio. Podczas jednej godziny zajęć mozna spalić ok 600 kcal!
Zumba jest dla wszystkich bez względu na wiek, płeć czy umiejętności taneczne. Każdy prędzej czy później "złapie rytm" i da się porwać gorącym latynoskim klimatom! Zumba to najzdrowsze uzależnienie!

Instruktorzy:

Beata Boćkowska - Ciok
W Domu Kultury "Wygoda" od 2014 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Jednak jej prawdziwą pasją jest taniec a szczególnie Zumba, którą prowadzi w DK "Wygoda". Energiczna, energetyczna , żywiołowa z poczuciem humoru ...i rytmu 🙂 Zajęcia z nią to czysta przyjemność, gwarancja dobrego samopoczucia, ale również porządnego wycisku i duża dawka endorfinek! Na zajęciach z Beatą panuje przyjacielska, swobodna atmosfera nie brakuje również czasu na małe "babskie pogaduszki" po zajęciach!
Prywatnie Beata kocha długie wycieczki rowerowe, jazdę na rolkach i turystykę krajową - zwłaszcza Karkonosze 🙂
Szczęśliwa mężatka i posiadaczka kota Gacka.